Vacature Medior Projectleider Ecologie

Voor de regio Ede/Wageningen zoeken wij een medior projectleider die meerdere projecten tegelijk kan aansturen, specialisten weet te verbinden en ervoor zorgt dat ecologische kennis maximaal tot zijn recht komt binnen projecten. Als ervaren projectleider bij Ecoresult ben jij degene die overzicht houdt, richting geeft en ervoor zorgt dat projecten soepel verlopen. Je schakelt dagelijks met opdrachtgevers, ecologen, specialisten en collega-projectleiders en weet snel de juiste mensen aan elkaar te verbinden. Daarbij stuur je niet alleen op planning en budget, maar vooral op samenwerking, kwaliteit en klanttevredenheid.

Houd jij van verantwoordelijkheid, veel schakelen en het begeleiden van projecten die bijdragen aan een natuurinclusief Nederland? Dan horen we graag van je.

Je functie als ervaren Projectleider
Als ervaren projectleider ben je verantwoordelijk voor de organisatie, voortgang en financiële sturing van een groot aantal ecologische projecten. Jij zorgt ervoor dat projecten goed georganiseerd zijn, deadlines gehaald worden, collega’s optimaal hun werk kunnen doen en projecten financieel goed draaien. Je bent in staat dilemma’s tussen kwaliteit, organisatie en financiën goed te balanceren en te managen, zowel aan de kant van de opdrachtgever als intern met specialisten.

Je zorgt dat jouw projecten soepel en effectief verlopen. Je doorgrondt de vraag achter de opdracht en houdt scherp zicht op wat nodig is om het project verder te brengen. Je stemt verwachtingen af met opdrachtgevers, schakelt proactief met klanten en weet wanneer je collega’s of partners naar voren moet schuiven. Door anderen gericht in te zetten en samen te werken, bouw je aan vertrouwen, duurzame relaties en kansen voor vervolgopdrachten.
De projecten waar je aan werkt lopen sterk uiteen. Denk bijvoorbeeld aan ecologisch onderzoek voor woningbouwprojecten, verduurzaming van woonwijken, herinrichting van buitengebieden of begeleiding van vergunningstrajecten. Je houdt overzicht over veel parallel lopende projecten en weet prioriteiten te stellen wanneer planningen veranderen of deadlines dichterbij komen.

Jouw dagelijks werk bestaat uit organiseren, afstemmen, verbinden en bijsturen. Daarbij stuur je op de GROTIK-aspecten van een project: Geld, Risico, Organisatie, Tijd, Informatie en Kwaliteit. Je signaleert knelpunten vroegtijdig en zorgt dat projecten beheersbaar en voorspelbaar blijven verlopen.
Daarnaast zie je waar kennis of ondersteuning nodig is binnen het team en signaleer je dit richting de teamleider, zodat collega’s zich blijven ontwikkelen.

Jouw 3 belangrijkste werkzaamheden zijn:
•  Regie en begeleiding van ecologische projecten op planning, kwaliteit, samenwerking en budget.
•  Verbinden van opdrachtgevers, ecologen, specialisten en collega’s om projecten soepel te laten verlopen.
•  Onderhouden en uitbouwen van klantrelaties door actief af te stemmen, mee te denken en kansen te signaleren.

Dit zijn de belangrijkste werkzaamheden, maar zeker niet de enige. In het sollicitatiegesprek vertellen we je hier graag meer over.

Het bedrijf en team
Onze visie is om met onze kennis een actieve bijdrage te leveren aan het beleid voor het behoud en de bescherming van soorten in Nederland. Daar werken we elke dag aan, door diepgaande kennis op te bouwen over flora en fauna en deze kennis doelgericht in te zetten – van beleidsontwikkeling tot uitvoering in de praktijk. Met onze expertise dragen we bij aan de ontwikkeling en toepassing van natuurwetgeving en ecologisch onderbouwd handelen.
Onze projecten bevinden zich momenteel vooral in de Randstad en Midden Nederland, maar onze ambitie reikt verder. We willen doorgroeien naar een organisatie die landelijk bijdraagt aan soortenbescherming en kennisontwikkeling.

Bij Ecoresult kom je terecht in een team van bevlogen specialisten: mensen met een passie voor soorten, een stevige inhoudelijke basis en een groot geloof in samenwerking. We werken kennisgedreven, informeel en in een platte organisatie waar ruimte is voor initiatief, vakmanschap en eigen ideeën. Je krijgt de kans om mee te bouwen aan inhoud, aan projecten én aan de verdere groei van de organisatie.

Dit vragen wij van je als ervaren Projectleider
In deze functie houd je overzicht binnen een dynamische projectomgeving en weet je mensen met elkaar te verbinden. Je communiceert gemakkelijk met klanten en collega’s, durft beslissingen te nemen en blijft rustig wanneer projecten veranderen of deadlines dichterbij komen.

Verder vragen we:
•  Hbo werk- en denkniveau.
•  Ervaring met het leiden of coördineren van projecten.
•  Affiniteit met ecologie, flora en fauna.
•  Sterke organisatorische en communicatieve vaardigheden.
•  Het vermogen om overzicht te houden en prioriteiten te stellen binnen een dynamische werkomgeving.

Tot slot werk je voornamelijk vanuit de regio Ede/Wageningen. Omdat je veel samenwerkt met collega’s uit verschillende teams, verwachten we wel dat je ook regelmatig aanwezig bent op ons kantoor in Hendrik-Ido-Ambacht wanneer het werk of de samenwerking daarom vraagt.

Dit is wat wij jou bieden
• Een jaarcontract voor 32 tot 40 uur per week. Zijn we daarna allebei nog enthousiast? Dan wordt het contract verlengd.
•  Een salaris tussen de € 4.700,- en € 7.000,- per maand op basis van 40 uur, ingeschaald op basis van kennis, opleiding en ervaring.
•  Een leaseauto die je ook privé mag rijden.
•  Veel vrijheid en verantwoordelijkheid binnen je projecten. Je krijgt ruimte om je werk zelfstandig in te richten, actief mee te denken over processen en jezelf verder te ontwikkelen.
•  Jaarlijks 2-daagse uitje met het hele bedrijf waarin we met elkaar de natuur in gaan.
•  Pensioenopbouw via BeFrank en dat ziet er zo uit: de pensioenpremie van 10% van het pensioengevend salaris wordt door Ecoresult betaald. Wil je meer pensioen opbouwen? Dan is die mogelijkheid er ook.
•  Een laptop en mobiele telefoon van de zaak.
•  25 vakantiedagen op basis van een 40-urige werkweek.
•  Een fietsplan.
• Bij aanvang van je dienstverband zorgen we dat je een goede basis hebt. Daarom volg je een Basiscursus Natuurwetgeving en een VCA-cursus.
•  Collega’s die enorm gedreven zijn waardoor je jezelf steeds verder kunt ontwikkelen op het gebied van inhoud, procesverbetering en wetgeving. Net wat jij interessant vindt.

Vragen over de functie?
Nog niet helemaal zeker of deze functie bij jou past? Stel jouw vragen aan Bastiaan van de Wetering (teamleider) via bastiaanvandewetering@ecoresult.nl.

Procedure
Geen poespas in onze procedure: het sollicitatiegesprek heb je met Irina de Vries (HR) en Tim Tutert (directeur) op ons kantoor in Hendrik-Ido-Ambacht. We vinden het belangrijk dat zowel jij als wij een goed gevoel krijgen bij elkaar. Stel tijdens het gesprek dus vooral ook alle vragen die je hebt.

Stuur jouw cv en motivatiebrief naar hrm@ecoresult.nl en wij nemen binnen 3 werkdagen contact met jou op.

Kom bij Ecoresult en maak een verschil in het behoud van onze kostbare natuur!

Acquisitie is niet gewenst. Wij werven onze nieuwe collega’s zelf.

Vond je dit nieuwbericht interessant? Deel het met anderen:

Vorig bericht
Vacature Projectondersteuner